W sobotę, 17 marca 2018 roku, mieliśmy Dzień Otwarty szkoły i mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych gościliśmy w murach LZN młodzież gimnazjalną wraz z rodzicami czy opiekunami. Mamy nadzieję, że każdy znalazł odpowiedzi na swoje pytania i, że udało Wam się poznać nas z różnych stron – tych zawodowych i mniej oficjalnych.
Już na dziedzińcu szkoły przybyli mieli możliwość zapoznać się z pracą 2 Wojskowego Szpitala Polowego we Wrocławiu oraz z maszynami wojskowymi. Do Waszej dyspozycji był mały hangar, pracownie lotnicze, mechatroniczne i logistyczne, w auli występował szkolny zespół muzyczny oraz wystawiali się przedstawiciele WKU oraz pasjonaci modeli. Ponadto mieliśmy też stoiska tematyczne, jak choćby ze zdrową żywnością. Na miłośników języków obcych czy matematycznych łamigłówek czekały też niespodzianki.
Mamy nadzieję, że udało się wszystkim zapoznać z naszą szkołą. Jednocześnie, już teraz, zapraszam wszystkich na 30 maja 2018 roku na Święto Ludzi z Pasją, podczas którego młodzież będzie prezentowała to, co ich najbardziej interesuje, pasjonuje – jednym słowem swoje zainteresowania.

Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim i każdemu z osobna za zaangażowanie w organizację tegorocznego Dnia Otwartego Szkoły.

Skip to content