W tym roku mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać „twarzą w twarz”. Zwiedzający LZN mogli przekonać się, jak na co dzień zdobywają swoją wiedzę uczniowie w naszej szkole. Od samego rana pojawiało się bardzo wiele osób, które chciały zobaczyć jak pracujemy, gdzie ćwiczą swoje umiejętności  uczniowie poszczególnych kierunków. Mechatronicy i automatycy prezentowali swoje umiejętności w pracowniach mechatroniczych. Chętni mogli zwiedzić pracownię silników, po której oprowadzali uczniowie klasy technik mechanik lotniczy oraz pracownię logistyczną, w której o specyfice tego kierunku opowiadali uczniowie klasy technik logistyk i technik eksploatacji portów i terminali, zaś w sali 53 każdy mógł poznać tajniki udzielania pierwszej pomocy.  Na myślących o klasie z innowacją pedagogiczną czekali uczniowie klasy technik logistyk klasa z innowacją „Służba w Wojsku”. Każdy mógł też spróbować swoich sił strzeleckich, oczywiście po szybkim przeszkoleniu i czujnym okiem nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nas w dniu 9. kwietnia 2022 podczas DNIA OTWARTEGO w LZN. Cieszymy się, że tak licznie przybyliście do naszej szkoły i mamy nadzieję, że nie zawiedliście się i to właśnie z nami zwiążecie swoją przyszłość.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy czynnie zaangażowali się w przygotowanie tego przedsięwzięcia.
Wasze pomysły i aktywność służą rozwojowi naszej szkoły.

Skip to content