22 .kwietnia 2023 roku mieliśmy Dzień Otwarty LZN. W tym dniu gościliśmy uczniów klas ósmych ich rodziców, opiekunów. Przez cały dzień odwiedzali nas również Absolwenci LZN, którzy mury tej szkoły opuścili już jakiś czas temu. Były wspomnienia, opowieści o tym, co robią teraz i zaproszenia do dalszych odwiedzin.

W trakcie sobotniego dnia na placu przed budynkiem głównym swoje stoiska informacyjne i rekrutacyjne miały instytucje, z którymi współpracujemy, m.in. Wojskowe Centrum Rekrutacji we Wrocławiu oraz 16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej im. Ppłk. Ludwika Marszałka ps. „Zbroja”.

Odwiedzający nas mieli możliwość zwiedzenia całej szkoły oraz przyjrzenia się z bliska konkretnym kierunkom, które prezentowali nasi uczniowie, a ponieważ różne kierunki były prezentowane w pracowniach przedmiotowych – trzeba się było trochę nachodzić.

Zainteresowani mieli też okazję zobaczyć internat szkolny oraz odwiedzić Izbę Historii i Tradycji LZN, mieszczącą się w budynku B1.

Jednym słowem, było co zwiedzać i na co popatrzeć.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w Dzień Otwarty szkoły.

Na relację fotograficzną przygotowaną przez uczniów klas: 3bt – Hania Kaliszuk i Darek Szemerda oraz 1dt Mikołaj Chruściński zapraszamy na stronę FB.

Skip to content