I to już jest koniec – kolejni Abiturienci opuszczają mury naszej szkoły, za kilka dni przystąpią oni do egzaminów maturalnych, a potem każdy wybierze inną drogę życiową – życzymy im szczęścia na każdym z tych etapów ich podróży.

Pożegnanie rozpoczęło się polonezem, mimo niesprzyjającej aury tańczyli i absolwenci, i nauczyciele.

Uroczystości rozpoczęły się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu, następnie głos zabrała pani dyrektor Jolanta Mazurkiewicz-Kaczyńska, gratulując zgromadzonym ukończenia szkoły, życząc zdania egzaminów i powodzenia w życiu.

Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród, dyplomów i podziękowań najlepszym uczniom i uczniom angażującym się w działania szkoły i środowiska lokalnego. Możemy się poszczycić wyjątkowymi Abiturientami, którym hasła nauka i praca nie były obce.

W imieniu Stowarzyszenia Absolwentów, Nauczycieli i Sympatyków Lotniczych Zakładów Naukowych pani Barbara Ostroróg wręczyła podziękowała absolwentom za 4-letnią współpracę, a szczególnie 4 maturzystkom, które zaangażowały się w przygotowania jubileuszowe szkoły.

Nie zapomnieliśmy także o szkolnych sportowcach i nagrodziliśmy ich sukcesy w różnych dyscyplinach.

Część oficjalną zamykało wręczenie przez przewodniczącego Kapituły Zwyczajni – Niezwyczajni, panią Teresę Kasztelaniec-Jaworską dyplomu Marcinowi Bernatowi z klasy 4bt.

Słowa otuchy i błogosławieństwa do młodzieży skierował też ks. Mariusz Wyrostkiewicz.

Druga część programu składała się z występu kolegów z klas młodszych oraz krótkiego filmiku podsumowującego.

Drodzy Abiturienci wszystkim Wam bez wyjątku życzymy samych sukcesów, szczęścia, spełnienia marzeń, dostania się na wymarzone uczenie czy zdobycie dobrej i ciekawej pracy.

Skip to content