W piątek 29 kwietnia 2022 r. pożegnaliśmy uczniów klas czwartych słowami wieszcza:

„Na co będą potrzebne – pytało pacholę —

Trójkąty, czworoboki, koła, parabole?

Że potrzebne – rzekł mędrzec – musisz teraz wierzyć;

– Na co potrzebne? – Zgadniesz, gdy zaczniesz świat mierzyć…”

To prawda – dopiero czas pokazuje, co ze zdobytej w szkole wiedzy okaże się przydatne.

Ostatnie cztery lata były dla obecnych absolwentów wyjątkowo niełatwe. Prawie połowę edukacji, z powodu pandemii koronawirusa, uczniowie odbyli w trybie zdalnym, a jednak sprężyli się wspierani przez nauczycieli i rodziców, o czym może świadczyć duża liczba świadectw z czerwonym paskiem. Niezależnie od tego – wiedzcie, że będziemy o Was pamiętać! A teraz trzymamy za Was kciuki na egzaminie maturalnym 🙂

Pani dyrektor Jolanta Mazurkiewicz-Kaczyńska, w imieniu swoim i nauczycieli,  życzyła wszystkim zebranych Absolwentom  najlepszego zdania egzaminów, powodzenia w dorosłym życiu, trafnych wyborów oraz pamiętania o swojej macierzystej szkole.

Natomiast przewodniczącym klas wice prezes Stowarzyszenia Absolwentów… LZN, Barbara Ostroróg, wręczyła pamiątkowe monografie, aby nie zapomnieli o swojej Alma Mater i skupiali wokół siebie kolegów z klasy.

Za oprawę artystyczną podczas uroczystego apelu przygotowali uczniowie klas 3ct, 3ctp i 3 et oraz 2bt z wielkim wsparciem Macieja Ciupryka /przy fortepianie/ i Anny Walczak /śpiew/.

Cała fotorelacja: Kamila Trzcińska, Julia Sułek, Darek Szemerda dostępna na FB szkoły.

Skip to content