Chcielibyście dowiedzieć się jak najnowsze technologie cyfrowe służą społeczeństwu? Jakie możliwości i wyzwaniach stwarza dla człowieka współczesny internet? A może interesuje Was jak powstaje prawo regulujące internet i przestrzeń cyfrową? Już 4 października 2023 r. odbędzie się Szczyt Cyfrowy IGF Polska 2023. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem internetu. Dołączcie do dyskusji nad przyszłością światowej sieci oraz całej przestrzeni cyfrowej.

Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław.

23 sesje tematyczne oraz wydarzenia towarzyszące

Podczas tegorocznego IGF Polska będziemy kontynuować dyskusję w ramach trzech ścieżek tematycznych: technologie w służbie społeczeństwu, człowiek w internecie oraz forum legislacji cyfrowej. Równolegle odbędzie się ścieżka młodych, prezentująca trzy sesje wyłonione w ramach konkursu zorganizowanego przez NASK-PIB.

Łącznie będą to 23 dedykowane sesje oraz warsztaty i wydarzenia towarzyszące. Wszystkie sesje zakładają równy udział polskich grup interesariuszy zaangażowanych w światowy dialog w zakresie zarządzania internetem, czyli biznesu, administracji publicznej, organizacji pozarządowych, środowiska naukowego, organizacji technicznych oraz innych.

Do aktywnego udziału w wydarzeniu w szczególności zapraszamy młodzież. To Wy będziecie kształtować internet przyszłości.

Tegoroczny IGF Polska stanowi kontynuację, na poziomie krajowym, globalnego IGF, który odbył się w Katowicach w 2021 roku i w całości wpisuje się w ideę wielostronnej inicjatywy ONZ. Będziemy rozmawiać o nowych rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji, szczególną uwagę zwracając na jej generatywny aspekt oferujący nam nie tylko nowe możliwości, lecz także stawiający przed nami wyzwania wielorakiej natury.

Podczas paneli eksperci dyskutować będą o nowych trendach w przestrzeni cyfrowej. Obecny będzie również temat cyberbezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju cyfrowego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program Szczytu Cyfrowego IGF Polska 2023 dostępny pod adresem: https://www.gov.pl/web/igf-polska/szczyt-cyfrowy-igf-polska-2023–agenda

Rejestracja na IGF Polska 2023 jest otwarta i dostępna pod linkiem: https://www.gov.pl/web/igf-polska/rejestracja-na-szczyt-cyfrowy-igf-polska-2023

Dołączcie do nas na IGF Polska 2023! Zapraszamy 4 października 2023 r.  

Skip to content