W dniu 12 czerwca 2017 roku odbył się finał piątej edycji konkursu “Mistrzowie Logistyki” organizowanego przez Katedrę Zarządzania Strategicznego i Logistyki na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Współorganizatorem konkursu była Fundacja Kuehne ze Szwajcarii, która zasponsorowała nagrody dla zwycięzców. Z Fundacją Katedra Zarządzania Strategicznego i Logistyki współpracuje od ponad czterech lat w ramach wspólnie organizowanych we Wrocławiu studiów podyplomowych „Logistyka i Zarządzania Łańcuchem Dostaw”. Koordynatorami Konkursu były dr inż. Maja Kiba-Janiak i dr Agnieszka Jagoda. W skład komisji konkursowej wchodzili ponadto pozostali pracownicy KZSiL. Drużynie LZN po raz trzeci udało dostać się do finału konkursu. W tym roku nasz szkoła była reprezentowana przez zespół w składzie: Jagoda Czopek z klasa 3 DT, Marek Jaracz klasa 3 ET, Michała Totoń klasa 3 ET oraz Dawid Marchwiński klasa 3 ET.

Zmagania finałowe miały charakter pracy grupowej. Na tej podstawie wyłoniono trzy zwycięskie zespoły „Mistrzów Logistyki V”.
Zwycięzcą konkursu została grupa uczniów reprezentujących Zespół Szkół Ekonomicznych z Głogowa. Drużyna z LZN zdobyła w tym roku 4 miejsce.Niestety nie udało obronić się 1 miejsca z roku poprzedniego.
Podczas finałowej gali konkursu nagrody wręczyli: dr Anna Baraniecka – Prodziekan ds. Rozwoju na Wydziale EZiT oraz dr Agnieszka Jagoda i dr Maja Kiba-Janiak – koordynatorki konkursu. Przed finałowymi rozgrywkami konkursu ponad 70 uczniów uczestniczyło w czterech warsztatach/wykładach. Były to: Interpersonal Communication – warsztat poprowadzony przez mgr Cezarego Kwiatkowskiego, Logistyka kosmosu – wykład poprowadzony przez dr Annę Baraniecką, wykład pt. Czy logistyka humanitarna jest humanitarna? prowadzony przez mgr Jakuba Marcinkowskiego oraz warsztat Kompetencje logistyka prowadzony przez mgr Agnieszkę Pisarek.

Skip to content