Kiedy jedni już świętowali nadchodzące wolne dni z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, grupa młodzieży pojechała 21.12.2017 roku do Schroniska dla z zwierząt w Wałbrzychu z zebranymi rzeczami i jedzeniem dla przebywających tam psów i kotów. Czas świąteczny to trudny dla wielu zwierząt okres, gdyż często nasze pupile tracą swoje ciepłe i bezpieczne miejsca, na rzecz zimnych i mokrych często piwnic. Praktycznie każde schronisko dla zwierząt cierpi na spore braki – koców, jedzenia, leków itp. Samorząd Uczniowski LZN zorganizował w szkole zbiórkę potrzebnych rzeczy i zawiózł je do schroniska.

Serce dla zwierzaka, to nie tylko ciepły kącik dla naszego pupila, to przede wszystkim zadbanie o względny komfort dla tych zwierząt, o których zapomnieli ich właściciele.

Do Wałbrzyskiego schroniska pojechali: Daria Kasperska, Dominika Kowynia, Wojciech Przeniosło, Oskar Melon i Łukasz Kapała.

Wszystkim, którzy „mają serce po odpowiedniej stronie” serdecznie dziękujemy. Dziękujemy za przyniesione koce. śpiwory, pledy, karmę i zabawki.

Skip to content