Wolontariat w „Klubie na Psiaku”!

Jedno popołudnie w tygodniu może zmienić przyszłość konkretnego dziecka, a nawet grupy dzieciaków. A Twoja może się znacząco poprawić! W jaki sposób? „Klub na Psiaku” to centrum aktywności i rozwoju dzieci i młodzieży znajdującym się na terenie LZN-u w budynku Fundacji Opieka i Troska, który do swojego działania potrzebuje pomocy wolontariuszy. Możliwości zaangażowania jest wiele, m.in:

– pomoc dzieciakom w odrabianiu lekcji;
– pomoc konkretnemu dziecku przezwyciężyć szkolne kłopoty w formie tutoringu;
– organizowanie dla dzieci zabaw;
– przygotowywanie kolacji.

Co możesz zyskać? Satysfakcję, poczucie sensownego spędzenia kilku godzin, zdobycie doświadczenia w pracy z ludźmi! Za mało? Dorzucamy więc zaświadczenie o odbyciu wolontariatu, a co za tym idzie: dodatkowe punkty z zachowania na koniec roku.

Z naszej strony macie zapewnione uczciwe traktowanie, pomoc w każdej sprawie, w której będziecie jej potrzebować, zaplecze kuchenne dla chętnych ciepłego posiłku oraz przyjazną atmosferę. Jeśli nie wiesz czym właściwie jest tutoring, jak mógłbyś albo mogłabyś się zaangażować i jak właściwie funkcjonuje centrum przyjdź na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 12:20 w sali nr 18.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content