Asplex

WAMS (Wroclaw Aircraft Maintenance Services, spółka Ryanaira) poszukuje mechaników lotniczych, mechaników napraw strukturalnych, mechaników napraw kompozytowych oraz ich pomocników, a także pomocnika Kierownika Jakości.

  1. Trainee Mechanic
  2. Trainee Sheet Metal Worker
  3. Trainee Composite Mechanic

W latach 2019–2020 fabryka Toyoty w Jelczu-Laskowicach rozpocznie produkcję dwóch nowych silników benzynowych – o pojemności 2,0 l i 1,5 l stosowanych m.in. w napędach hybrydowych. W związku z tym zakład rozpoczyna działania rekrutacyjne, których celem będzie podwojenie załogi i zatrudnienie około 500 nowych pracowników.

czytaj dalej…

Asplex

WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność pojazdów ciężarowych. Założone prawie 150 lat temu WABCO niezmiennie pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki.

Poszukujemy pracownika na czas wakacji, czytaj dalej….

Asplex

Danfoss Power Solutions sp. z o.o. poszukuje pracowników w zawodach:
Magazynier – https://lzn.pl/wp-content/uploads/2017/06/Magazynier.pdf;
Operator linii montażowej – https://lzn.pl/…/uploads/2017/06/Operator-lini-montazowej.pdf;
Operator obrabiarek – https://lzn.pl/wp-conte…/uploads/…/06/Operator-obrabiarek.pdf.

Asplex

Firma PROMASZ poszukuje bystrego absolwenta, pracowitego i chętnego do dalszego doskonalenia zawodowego!
Zapewniamy miłe i kameralne warunki pracy.
Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.promasz.pl, w celu zapoznania się z charakterem działalności naszej firmy.

Nasza oferta.

Asplex

Donako, firma z branży przemysłowej – producent najwyższej jakości komponentów do maszyn elektrycznych oraz dostawca usług inżynieryjnych i technologii stosowanych zarówno w konwencjonalnych jak i nowych źródłach energii.

Nasza oferta.

Asplex

Parker Hannifin Manufacturing Poland, Siechnice is looking for candidate for a the position: Draftsman (kreślarz_dla wsparcia dywizji).

Poszukujemy pracownika, czytaj dalej….

Asplex

WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność pojazdów ciężarowych. Założone prawie 150 lat temu WABCO niezmiennie pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: MONTERA, czytaj dalej….

Asplex

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad dwudziestu lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive i motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Monter zaworów

Operator wózków widłowych.  

Asplex

Firma Autoliv posiada prawie 60-letnią tradycję tworzenia kompletnych systemów bezpieczeństwa.

czytaj dalej…  

Asplex

Zatrudnię absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej o kierunku kształcenia ślusarz w firmie, zajmującej się obróbką metali PPH LECHPOL z siedzibą w Psarach.

     Istnieje możliwość przyuczenia w zakresie obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie.

czytaj dalej…  

Asplex

Rebbmann

To firma to firma specjalizująca się w systemach pneumatycznych oraz automatyce przemysłowej. Nasze usługi świadczymy w zakresie wykonawstwa projektów jak i realizacji tematów w całości (zaprojektuj, wykonaj, dostarcz, uruchom).

czytaj dalej…  

Asplex

Shot Blasting

To firma doradztwa technicznego, sprzedaży, montażu oraz serwisu urządzeń do obróbki strumieniowo ściernej oraz malarni przemysłowych. Firmę tworzą młodzi i ambitni ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, absolwenci Politechniki Wrocławskiej.

czytaj dalej…  

Asplex

Chili Traders

To firma będąca ekspertem od rynku afrykańskiego, posiadająca doświadczenie i możliwości niezbędne do realizacji określonych zadań. Firma zajmuje się rekrutacją i doborem personelu, analizą rynku, kosztorysem, strategią sprzedaży itd. czytaj dalej…

Asplex
Robert Bosch

to firma w długoletnią praktyką związaną z mechaniką precyzyjną, elektrotechniką i mechatroniką, której głównym celem jest poprawianie jakości życia. To światowy lider dostawców technologii i usług. czytaj dalej…

UMPRaflatac

Firma UPM Raflatac sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi nabór do Działu Utrzymania Ruchu (Mill Services) w naszych zakładach w Nowej Wsi Wrocławskiej oraz Biskupicach Podgórnych na stanowisko: Technik Automatyk. czytaj dalej…

Aircom

Jesteśmy innowacyjną, ekspansywnie i z sukcesem rozwijającą się firmą branży motoryzacyjnej, działającą w obszarze sprężarek do kół, kompresorów do amortyzowanych siedzeń, pomp AdBlue i elektronicznych zaworów do pojazdów CNG i LPG.

 W chwili obecnej poszukujemy do naszego zakładu w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, energicznych pracowników na stanowisko:  Pracownik Produkcji

czytaj dalej…

Wszystkich absolwentów technikum zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Technik Serwisu

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku facility management. Świadczymy zintegrowane usługi, obejmujące obsługę techniczną, infrastrukturalną, administracyjną obiektu oraz consulting FM.

czytaj dalej…

Obszarem działalności firmy Speed-Bud jest sprzedaż, serwis oraz wynajem urządzeń natryskowych, stosowanych w budownictwie ( agregaty malarskie, tynkarskie itp.).

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektromechanik – Technik Serwisu

czytaj dalej…

Skip to content