Edukacja w Miejscach Pamięci – Warszawa W ramach wrocławskiego projektu Edukacja w Miejscach Pamięci uczniowie klasy 2bt uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Głównym celem projektu która jest kształtowanie postaw obywatelskich młodzieży, Czytaj więcej » 9 listopada 2016