Konferencja podsumowująca 12. czerwca 2018 roku w auli szkolnej miała miejsce konferencja podsumowująca roczne działania związane z projektem praktyk zagranicznych w ramach Programu Erasmus+. Koordynator projektu, Marek Czytaj więcej » 21 czerwca 2018