DYREKTOR I NAUCZYCIELE

DSC_7844 Dyrektor szkoły – Jolanta Mazurkiewicz-Kaczyńska, nauczyciel chemii i podstaw przedsiębiorczości.

Wicedyrektor szkoły – Halina Walkiewicz, nauczyciel przedmiotów zawodowych i informatyki.

SEKRETARIAT

dokumenty1 Sekretariat czynny jest codziennie w godzinach 07.30-15.30 Sekretariat uczniowski – Anna Koszykowska Sekretariat dyrektora – Iwona Kotarba

Pedagog szkolny

Nasi uczniowie mogą liczyć na pomoc pedagogiczno-psychologiczną. Pedagog szkolny – Anna Walczak.

NAUKA W SZKOLE

Obecne kierunki kształcenia: Technikum Nr 6 – technik mechatronik – technik mechanik – technik mechanik lotniczy – technik logistyk /kierunek z innowacją pedagogiczną Służba w Wojsku/ – technik eksploatacji portów i terminali – technik lotniskowych służb operacyjnych;  ZSZ nr 6 – operator obrabiarek skrawających typu CNC – monter mechatronik  oraz BS nr 6 – mechatronik i operator obrabiarek skrawających typu CNC.

W związku z zaistniałą sytuacją pragniemy poinformować, że aktualnie zajęcia szkolne odbywają się w trybie zdalnym.